Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Rowerzysta wjechał w samochód | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Rowerzysta wjechał w samochód

Wieści wypadek Tomaszów

W Tomaszowie rowerzysta zderzył się czołowo z passatem. 24-letni rowerzysta miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

26 września o godzinie 16:45, na Browarnej miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący rowerem 24-letni mieszkaniec Tomaszowa, jadąc od strony miasta w ulicę Nowowiejską ścieżką rowerową skręcając w lewo w ulicę Browarną, zjechał z drogi rowerowej na jezdnię, zderzył się czołowo z passatem. Samochodem kierował 24-letni mieszkaniec Tomaszowa. Kierujący pojazdem wcześniej podjął manewr włączania się do ruchu, jednak z uwagi na ustępowanie pierwszeństwa innemu kierującemu samochodem zatrzymał pojazd, wtedy rowerzysta uderzył w auto, spadł na pokrywę silnika i uderzył głową o pobocze. Uczestnicy zdarzenia zostali poddani na zawartość alkoholu, rowerzyście alkotest wykazał prawie 2 promile, kierujący pojazdem był trzeźwy. Kierujący rowerem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

fot. KPP w Tomaszowie Maz.

www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl