Siatkarski Weekend Mocy

Wieści_siatka_moc

Przez trzy dni na przełomie sierpnia i września (30.08-1.09) siatkówka zawładnie Bełchatowem, a najważniejszą częścią wydarzenia będzie III Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.

Siatkarski Weekend Mocy – organizowany przez Prezydenta Miasta Bełchatowa i PGE Skrę Bełchatów, rozpocznie się 30 sierpnia. Tego dnia w parku przy Muzeum Regionalnym w Bełchatowie odbędzie się III Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. W programie tego wydarzenia przewidziano szereg konkursów oraz koncert jednego z najpopularniejszych polskich zespołów – grupy Pectus. Punktem kulminacyjnym będzie prezentacja bełchatowskiej drużyny.

Atrakcji nie zabraknie również przez dwa kolejne dni. W sobotnie popołudnie – 31 sierpnia br. na Placu Narutowicza pojawi się efektowna Strefa Kibica. Tego samego dnia po południu w hali Energia odbędzie się mecz pokazowy – PGE Skry z Polonią Londyn. Z kolei na niedzielę – 1 września, zaplanowany jest turniej siatkówki plażowej. Ponadto na gości odwiedzających Bełchatów będzie czekać szereg ciekawych przedsięwzięć towarzyszących.