„Single i remiksy” w Kleszczowie

Wieści SingleIRemiksy

ANNA MUCHA W CIĄŻY Z WOJCIECHEM MEDYŃSKIM? „Single i remiksy” – nowa odsłona najpopularniejszego spektaklu komediowego w Polsce – już 27 października w Kleszczowie.

Małżeństwo grane brawurowo przez Wojciecha Medyńskiego i Annę Muchę w spektaklu komediowym „Single i remiksy” czeka w tym sezonie nowe wyzwanie! Ze względu na ciążę Anny Muchy, autor sztuki Marcin Szczygielski dopisał nowy, emocjonujący i aktualny społecznie wątek o singielce w ciąży w korporacji. Biznesowe rozgrywki, miłosne intrygi, hinduskie tańce zaprawione dużą dawką humoru oraz plejada popularnych aktorów: Wojciech Medyński, Anna Mucha, Weronika Książkiewicz i Lesław Żurek to atuty, które sprawiają, że sztuka, wystawiana od jesieni ubiegłego roku, odnosi sukcesy na scenach w całej Polsce. Najbliższe przedstawienie będzie można obejrzeć już w niedzielę 27 października o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie.
„Single i remiksy” Marcina Szczygielskiego w reżyserii Olafa Lubaszenko to komedia demaskująca mechanizmy panujące w korporacjach, które wykorzystują marzenia wielkomiejskich singli o karierze, niezależności i pieniądzach, wtłaczając ich w system niewolniczej pracy. Finansowa wolność i prestiż okazują się zbyt małą nagrodą za konieczność rezygnacji z życia osobistego i ciągły strach o utratę pracy…