Skierniewice: Sebastian Żak odnaleziony martwy w lesie

wieści poszukiwany Sebastian Żak

32-letni Sebastian Żak,  poszukiwany od 1 sierpnia przez policjantów i strażaków, został odnaleziony martwy w lesie.

Wieści poszukiwany Sebastian Żak
Jak informują strażacy z OSP Mokrej Lewej, poszukiwania mężczyzny rozpoczęto 2 sierpnia w godzinach porannych. Dzięki informacji od Policji, że telefon komórkowy poszukiwanego mężczyzny jest aktywny i znajduje się w jednym z sektorów lasu, strażacy przeszukiwali las w okolicach drogi między Skierniewicami a Bolimowem przy głównym dukcie leśnym. W poszukiwaniach udział brał również policyjny śmigłowiec oraz policyjni wywiadowcy.  Około godziny 17 odnaleziono ciało zaginionego. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Policja ustala okoliczności zdarzenia, aby wykluczyć ewentualny udział osób trzecich.
Wieści zaginiony Sebastian Żak

Wieści zaginiony Sebastian Żak

Sebastian Żak wyszedł z domu 1 sierpnia mówiąc rodzinie, że idzie do pracy. Nigdy jednak tam nie dotarł. Cierpiał na zaburzenia psychiczne,  wcześniej próbował już popełnić samobójstwo.
W  akcji poszukiwawczej brało udział 11 radiowozów policji, 6 zastępów straży pożarnej z Mokrej Lewej, Skierniewic, Mokrej Prawej i Makowa. W poszukiwaniach uczestniczył również policyjny śmigłowiec oraz policyjni wywiadowcy.
OSP Mokra Lewa, fot. Straż Pożarna