Skierniewice: Spotkanie dla przedsiębiorców

Spotkanie NKL_Sierniewice_25.10.2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców, managerów oraz dyrektorów działów kadr na spotkanie informacyjne do Skierniewic. Podczas spotkania eksperci opowiedzą o powstającym innowacyjnym Narzędziu pomiaru wartości Kapitału Ludzkiego.
Uczestnicy otrzymają praktyczne informacje między innymi o możliwościach budowania strategii biznesowej przedsiębiorstwa z wykorzystaniem danych zgromadzonych dzięki zastosowaniu narzędzia w polityce kadrowej firmy.
Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (nazwane w skrócie NKL) to innowacyjny produkt tworzony przez PARP we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie w ramach projektu „Kapitał Ludzi jako element wartości przedsiębiorstwa”. NKL ma formę arkusza kalkulacyjnego, jest uniwersalny, prosty w obsłudze, ale przede wszystkim przygotowywany z myślą o polskich przedsiębiorstwach, niezależnie od ich wielkości z NKL będą mogły korzystać zarówno przedsiębiorstwa małe i średnie, jak i duże. Różnorodne możliwości wykorzystania narzędzia w firmie są tematem bezpłatnych spotkań informacyjnych. 25 października (sobota) w godz. 10:00-13:30 zapraszamy na spotkanie w Skierniewicach w siedzibie Fundacji Pomocy Społecznej: Chodźmy razem, ul. Mszczonowska 43.
Podczas spotkania eksperci PARP i SGH przedstawią korzyści płynące z wykorzystania nowoczesnego Narzędzia pomiaru wartości Kapitału Ludzkiego w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Ponadto przedsiębiorcy dostaną szczegółowe informacje o narzędziu oraz otrzymają instrukcje dotyczące tego jak się zarejestrować i zacząć korzystać z narzędzia w swoich firmach. Spotkania, to również doskonała okazja do rozmowy z ekspertami, a także do wymiany doświadczeń odnośnie zarządzania personelem
w przedsiębiorstwie.
Po spotkaniu w Skierniewicach eksperci NKL odwiedzą kolejne miasta w całej Polsce – Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź i Olsztyn.
Wszelkie informacje o nadchodzących spotkaniach informacyjnych NKL – terminy, program oraz formularz rejestracyjny – znajdują się na stronie nkl.parp.gov.pl w zakładce „Spotkania Informacyjne”. Rejestracja już trwa.