Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Tomaszów Mazowiecki: podejrzany o handel narkotykami | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Tomaszów Mazowiecki: podejrzany o handel narkotykami

Wieści narkotyki Tomaszów

Policja zatrzymała 27-latka, któremu zarzucono posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 450 gramów marihuany.

2 czerwca 2014 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 27 – letniego podejrzewanego przez nich o przestępstwa narkotykowe. W godzinach porannych, po wyjściu ze swojej posesji przy ulicy Piaskowej, zauważył policjantów i zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim. Szybko został zatrzymany. W rozmowie z kryminalnymi nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Okazało się, że miał ukryte w bieliźnie 15 gramów marihuany. Przy użyciu psa do wyszukiwania narkotyków policjanci przeszukali pomieszczenia użytkowane przez zatrzymanego, ujawniając dodatkowe 443 gramy odurzającego suszu. Podejrzany 27-latek został przewieziony do komendy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1 promil alkoholu. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Był już w przeszłości notowany za konflikty z prawem. Wartość czarnorynkowa ujawnionych narkotyków została oszacowana na ponad 13 tysięcy złotych.

KWP w Łodzi