Tomaszów: Zmiana organizacji ruchu na Placu Kościuszki

Wieści zmiana organizacji ruchu

W związku z przystąpieniem do kolejnego etapu przebudowy Placu Kościuszki od 4 marca 2013 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu, wynikająca z wyłączeniu z ruchu północnej jezdni na Placu Kościuszki –w stronę Piotrkowa Trybunalskiego. Dla pojazdów jadących w kierunku wschodnim czyli w stronę Piotrkowa Trybunalskiego przygotowane zostały dwie trasy objazdów. Tymczasowa organizacja ruchu dla obecnego etapu realizacyjnego Projektu będzie obowiązywała najprawdopodobniej do końca sierpnia 2013 r.

Objazdy dla jadących w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego przedstawiają się następująco: 1) dla kierowców jadących od ulicy Mościckiego objazdy zostały oznaczone ulicami: Św. Antoniego, Barlickiego, Legionów, Al. M. J. Piłsudskiego; 2) dla kierowców jadących od ulicy Warszawskiej objazdy zostały oznaczone ulicami: Św. Antoniego, O. Lange, Zieloną, Legionów, Al. M. J. Piłsudskiego.

Kolejne etapy robót budowlanych na Placu Kościuszki będą realizowane po wcześniejszym przygotowaniu dla nich organizacji ruchu, o której mieszkańcy będą informowani. Apelujemy do kierowców o zwracanie szczególnej uwagi na nowe oznakowanie. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją przebudowy płyty Placu Kościuszki serdecznie przepraszamy !!!
Szczegóły na www.tomaszow-maz.eu
UM Tomaszowa Maz.