Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Uważajmy na oszustów!!! | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Uważajmy na oszustów!!!

Wieści Policja

Policja ponownie apeluje do wszystkich piotrkowian, a w szczególności do osób starszych i mieszkających samotnie. Do komendy piotrkowskiej dotarły niepokojące sygnały o oszustach, którzy usiłują wyłudzić pieniądze.

21 sierpnia w godzinach popołudniowych do komendy piotrkowskiej dotarły dwa niepokojące sygnały o oszustach, którzy telefonicznie podając się za członków rodziny lub znajomych usiłują wyłudzić pieniądze. Jedna z osób, 86- letni mieszkaniec Osiedla Górna w Piotrkowie Trybunalskim został oszukany na znaczną kwotę pieniędzy. Starszy mężczyzna uwierzył, że jego syn miał wypadek i przebywa w szpitalu. Nie podejrzewając niczego złego przekazał nieznajomemu pieniądze, które być może były oszczędnościami całego życia. Natomiast w innym przypadku rozmówca- mieszkaniec tego samego osiedla w porę zorientował się, że ma do czynienia z oszustami, którzy działają „metodą na wnuczka” co spłoszyło sprawców. Policjanci apelują o rozwagę i czujność!! Natychmiast zawiadamiajmy o każdym podejrzanym przypadku dzwoniąc na bezpłatny numer alarmowy 997 lub 112.

KMP w Piotrkowie Tryb.