Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
W Bełchatowie będą debatować o bezpieczeństwie w miejscu zamieszkania | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

W Bełchatowie będą debatować o bezpieczeństwie w miejscu zamieszkania

Wieści policja

Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie oraz bełchatowscy policjanci zapraszają mieszkańców bełchatowskich osiedli Dolnośląskie i Przytorze do aktywnego udziału w debacie społecznej, której tematem będzie stan bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania. Spotkanie organizowane jest w ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej” i kampanii społecznej „Wspólne Osiedla”.
7 maja 2013 roku, o godzinie 17.30, w Szkole Podstawowej numer 9 w Bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim 204a odbędzie się spotkanie Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie oraz bełchatowskich policjantów z mieszkańcami południowo-zachodniej części miasta, obejmującej największe bełchatowskie osiedle mieszkaniowe – Dolnośląskie wraz z przyległymi ulicami oraz osiedle Przytorze.
Policjanci proponują, aby dyskusja poświęcona była zagadnieniom bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jego organizacji, ocenie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i występujących aspołecznych zachowań, przemocy w rodzinach. Funkcjonariusze liczą, że włączenie mieszkańców w wypracowywanie propozycji rozwiązań oraz poznanie ocen obywateli pozwoli na wdrożenie działań, skutkujących dalszym wzrostem poczucia bezpieczeństwa oraz podwyższeniem stanu bezpieczeństwa mieszkańców.
Kolejna, podobna, debata odbędzie się 23 maja 2013 roku o 17.30 z udziałem mieszkańców gminy Drużbice.
KPP w Bełchatowie