Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Wezwanie do mobilizacji – gra miejska | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Wezwanie do mobilizacji – gra miejska

Wieści gra miejska Plakat HARC

Jeszcze przez kilka dni można zgłaszać drużyny do pierwszej w tym roku gry miejskiej organizowanej przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży HARC. Uczestnicy podczas rywalizacji poznają historię Piotrkowa Trybunalskiego z okresu II Wojny Światowej oraz odwiedzą piotrkowskie zabytki.

Zabawa rozpocznie się 13 kwietnia o godzinie 10. w Rynku Trybunalskim. Warunkiem udziału jest rejestracja oddziału liczącego od 4 do 8 osób wraz z pełnoletnim opiekunem w nieprzekraczalnym terminie do 8 kwietnia do godziny 23.59. Zgłoszenia można dokonać za pomocą formularza oraz zdjęcia legitymacyjnego opiekuna drogą e-mailową na adres: stowarzyszenie@harc.com.pl.

Więcej informacji na temat gry miejskiej, regulamin, a także formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.harc.com.pl lub pobrać z załącznika poniżej.