WIELKANOCNE GRANIE W TUKS KOZICA

Wieści TUSK Kozica

Tradycją stało się, że przed każdymi świętami wielkanocnymi TUKS Kozica organizuje dla swoich zawodników wielkanocne turnieje w grupach szkoleniowych. Tak też było i w tym roku.
W ostatnim przedświątecznym tygodniu najpierw rywalizowała grupa 2. W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym”, po ponad dwóch godzinach walki, przy niesamowitych wręcz emocjach, zwycięzcą został Mikołaj Nowak! Kolejność całej piątki zawodników i zawodniczek ułożyła się po podliczeniu punktów następująco:
1. Mikołaj Nowak
2. Karina Renkiel
3. Wiktoria Krawętek
4. Bartek Siwakowski
5. Paulina Madejak
W turnieju mini tenisowym grupy 3 rywalizacja zakończyła się następującą kolejnością:
1. Martyna Misztal
2. Miłosz Renkiel
3. Julia Krupa
4. Maja Imbor
5. Wiktoria Stępień
W grupie 1 tryumfowała niezagrożenie czołowa skrzatka kraju – Wiktoria Molińska. Tu wielkanocna rywalizacja nie polegała jedynie na turniejowych zmaganiach. By dać szanse pozostałym zawodniczkom trener zorganizował także konkurs celnościowy, ale i on nie wpłynął zbytnio na kolejność trójki zawodniczek. I tak Wiktoria postawiła stanowczo na swoim….
1. Wiktoria Molińska
2. Iga Miller
3. Julia Poterała
Szkoda, że we wszystkich grupach nie dopisała frekwencja. Niektórych do rywalizacji nie dopuściła mocno zakorzeniona w tym roku na polskim terenie śnieżna zima, która znów położyła do łóżek kilkoro naszych trenujących. W świątecznej atmosferze dyplomy, medale, wielkanocne, czekoladowe zajączki i upominki wręczył prezes TUKS Kozica i zarazem trener – Wiesław Kozica. Kolejna rywalizacja tego typu tuż przed świętami bożonarodzeniowymi, a teraz jeszcze miesiąc i po długim majowym weekendzie spotkamy się podczas co piątkowej rywalizacji w turniejach OSiR Cup 2013, już na otwartych kortach. Tylko najpierw musi odejść od nas ta przerażająca tegoroczna zima!!!