Wybierz kierunek medyczny!

Wieści Teb

Kierunki medyczne to mocny punkt w ofercie TEB Edukacja, który wyróżnia nas na rynku szkolnictwa policealnego. Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku pracy chcemy sprostać oczekiwaniom młodych, ambitnych ludzi, którzy stają obecnie przed wyborem swojej ścieżki zawodowej.

Kierunki te cieszą się dużą popularnością ze względu na bardzo dobre perspektywy pracy oraz możliwość uzyskania państwowych uprawnień do wykonywania zawodu. Jesteśmy liderem wśród szkół policealnych oferujących kształcenie na kierunkach związanych ze zdrowiem.

Kierunki medyczne w ofercie:
– Opiekun medyczny – bezpłatny
– Technik masażysta
– Asystentka stomatologiczna
– Higienistka stomatologiczna
– Technik farmaceutyczny
– Technik elektroniki i informatyki medycznej
– Opiekunka dziecięca
– Dietetyk
– Ratownik medyczny
– Technik dentystyczny
– Rejestratorka medyczna

Działamy w oparciu o pozytywne opinie Ministerstwa Zdrowia dla kierunków medycznych, dzięki czemu nasi absolwenci mogą uzyskać państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu.

Mobilny dostęp do wiedzy
Jako pierwsi i jedyni na rynku szkolnictwa policealnego umożliwiamy naszym wszystkim słuchaczom od roku szkolnego 2012/2013 skorzystanie z usługi e-pakiet mającą przyczynić się do rozwoju kompetencji słuchaczy w zakresie przyswajania wiedzy.
E-pakiet to dedykowane różnym kierunkom szkół policealnych materiały dydaktyczne, e-konsultacje, które udostępniamy na tablecie z mobilnym internetem.
Nasi słuchacze na wybranych kierunkach mogą zupełnie za darmo korzystać z
e-pakietu, a po zakończeniu kształcenia mają możliwość wykupienia tabletu na własność już od 1zł!

Wyróżnia nas jakość kształcenia, kompetentni i wykwalifikowani wykładowcy oraz profesjonalne warunki nauczania. Nasi wykładowcy to m.in. farmaceuci, lekarze, specjaliści w różnych dziedzinach. Nasi słuchacze uczestniczą w zajęciach praktycznych w placówkach zdrowia, min. w szpitalach, przychodniach specjalistycznych, pogotowiu ratunkowym, gabinetach stomatologicznych, aptekach.
Zapisując się wraz z 5 znajomymi do 8 października można otrzymać nagrody gwarantowane – bony sodexo o wartości 300zł!
Ilość miejsc ograniczona! Mamy ostatnie wolne miejsca!
TEB Edukacja jest realizatorem projektu „Wykwalifikowany technik farmaceutyczny – zawód z przyszłością”, współfinansowanego z środków EFS. Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia na kierunku technik farmaceutyczny w Szkole Medycznej TEB Edukacja dla Młodzieży w Piotrkowie Tryb., poprzez naukę obsługi i ćwiczenia na nowoczesnym sprzęcie dydaktycznym, zakupionym na potrzeby analizy leków i technologii postaci leków. Ponadto w ramach projektu zrealizowane zostaną pozalekcyjne szkolenia rozwijające kompetencje przydatne w pracy w branży farmaceutycznej: Język angielski zawodowy w farmacji, Technologie IT w pracy technika farmaceuty.
Więcej informacji na stronie www.teb.pl i w sekretariacie oddziału: Piotrków Tryb., ul. Armii Krajowej 24 A, tel. 44 647 09 72.

http://www.teb.pl