Wygraj metamorfozę swojego balkonu

Wieści IKEA_Łódź_balkon

Czy myśleliście o swoim balkonie jako o przydomowym ogródku, altanie dla gości, strefie relaksu lub pojemnej spiżarni? Czy w pełni wykorzystujecie dodatkową przestrzeń, którą Wam daje? Stwórzcie wizję swojego idealnego balkonu i weźcie udział w konkursie. IKEA Łódź przygotowała dla Was pięć bonów, dzięki którym zamienicie swój balkon w miejsce, o którym zawsze marzyliście!

Nawet niewielki balkon możemy przecież przekształcić w przytulne miejsce wypoczynku, zielony i pachnący ogród lub pojemną spiżarnię. Wiosna to najlepszy czas na jego metamorfozę. Czasem wystarczą drobne zmiany, by stworzyć na naszym balkonie magiczne miejsce. Dzięki rozwiązaniom IKEA Łódź to bardzo proste. Zainspiruj się pomysłami, które znajdziesz na stronie sklepu i zaprojektuj balkon swoich marzeń!
Odmień swój balkon z IKEA Łódź!
Teraz wymarzony balkon możesz wygrać w konkursie IKEA Łódź. Wystarczy, że do 17.05.2015, na adres: marketing.lodz@ikea.com wyślesz pomysł na metamorfozę swojego balkonu. Możesz ją przedstawić w dowolnej formie – opisu, kolażu, filmu czy piosenki. Pięć najciekawszych prac nagrodzonych zostanie bonami zakupowymi o wartości 1000 zł. Szczegóły dostępne są w regulaminie konkursu na stronie IKEA.pl/lodz.

Źródło i foto: IKEA Łódź