Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Wyłudzali dopłaty na przejazd | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Wyłudzali dopłaty na przejazd

Wieści Policja

Policjanci Komisariatu Policji w Rokicinach ustalili, iż jeden z przewoźników z powiatu tomaszowskiego posiadający legalną licencję na przewóz osób dokonuje wyłudzeń dopłat do biletów miesięcznych z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Jak wynikało z informacji mężczyzna, wystawia bilety miesięczne na osoby, którym zniżka do biletów nie przysługuje bądź które w ogóle nie kupowały takich biletów. Policjanci sprawdzili wspomniane informacje, które doprowadziły do przedstawienia 57-letniemu przewoźnikowi zarzutu oszustwa a 37-letni kierowca busa usłyszał zarzuty oszustwa oraz podrobienia dokumentów, suma dotacji którą wyłudzili jest nie niższa niż 50000 złotych. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa, policjanci z Rokicin zapowiadają kolejne zatrzymania.
KPP w Tomaszowie Maz.