Zaginął Sebastian Żak

Skierniewiccy policjanci poszukują zaginionego Sebastiana Żak. 32 letni mieszkaniec Skierniewic 1 sierpnia 2013 roku około godziny 8.00 wyszedł z domu przy ulicy Iwaszkiewicza mówiąc rodzinie, że idzie do pracy. Jak się okazało mężczyzna jednak tam nie dotarł, jak również do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 

Wieści zaginiony Sebastian Żak

Wieści zaginiony Sebastian Żak

Zaginiony to: SEBASTIAN ŻAK, 32 letni mieszkaniec Skierniewic. Mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, waga ok. 100 kg, ma ciemne krótkie włosy, twarz okrągła, zarost w postaci brody, oczy niebieskie.

 

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był: w niebieskie spodnie dżinsowe, ciemne buty sportowe, szarą koszulkę z krótkim rękawem, miał na sobie szarą czapkę z daszkiem oraz plecak koloru ciemnego.

 

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 69. Telefon do oficera dyżurnego czynny całą dobę: 46-834-11-88 bądź 46-834-11-89. Informacje można przekazywać na numer alarmowy 112, 997 lub w najbliższej jednostce policji.