Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Zaginęła Monika Bykowska | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Zaginęła Monika Bykowska

Wieści Monika Bykowska - poszukiwania

Policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu prowadzą czynności w związku z zaginięciem 17-letniej podopiecznej Rodzinnego Domu Dziecka w Czarnocinie, która 25 lutego 2014 roku około godziny 14.15 po zakończonych zajęciach szkolnych nie powróciła do ośrodka.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 17- letnia mieszkanka Czarnocina ostatni raz widziana była 25 lutego 2014 r. na terenie szkoły.

Rysopis zaginionej:
Szczupła budowa ciała, wzrost około 152 cm, waga około 49 kg, twarz owalna, włosy czarne, krótkie. Dziewczyna ubrana była w beżową kurtkę ortalionową, szarą tunikę z dzianiny, spodnie dżinsowe i krótkie brązowe kozaki. Miała też ze sobą czarną torbę z napisem Puma.

Wszystkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji w Wolborzu, tel.: 44 615 51-70 lub do Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim – telefon do oficera dyżurnego czynny całą dobę 44 647-94-62, alarmowy 997.