Zatrzymani za handel narkotykami

Wieści logo policja

Piotrkowscy funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali czterech mieszkańców gminy Rozprza za handel narkotykami.

W toku wykonywanych czynności służbowych w sprawie handlu środkami odurzającymi na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową 14 października zatrzymali czterech mieszkańców gminy Rozprza w wieku 19, 20, 23, 29 lat. W toku przeszukań pomieszczeń policjanci zabezpieczyli niewielkie ilości suszu roślinnego i inne przedmioty mające związek z handlem narkotykami.
Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym kilkunastu zarzutów o popełnienie przestępstw narkotykowych, między innymi handlu, udzielania i posiadania środków odurzających. 15 i 16 października Prokurator Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim zastosował wobec całej czwórki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za te przestępstwa grozi kara od 1 roku pozbawienia wolności do lat 10.

sierż. sztab. Ilona Sidorko

www.piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl