Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Zderzenie czterech samochodów w Mniszkowie | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Zderzenie czterech samochodów w Mniszkowie

Wieści Policja

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 3 października br. o godzinie 2.00 w miejscowości Mniszków.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 48-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost na jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy z naczepą marki Scania. Następnie astra uderzyła w jadące za scanią ciężarowe volvo z naczepą. Uszkodzeń doznał też jadący bezpośrednio za oplem astrą, samochód opel vectra, w który uderzały odpadające od astry elementy. Na szczęście ten groźnie wyglądający wypadek nie przyniósł ofiar śmiertelnych, kierowca astry oraz jego pasażerka z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do opoczyńskiego szpitala, natomiast pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Droga krajowa przez kilka godzin była zblokowana, a policjanci wyznaczali objazdy dla kierujących. Dalsze postępowanie w tej sprawie będzie miało na celu wyjaśnienie przyczyn wypadku.
KPP w Opocznie