Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Zgubne skutki jazdy po pijanemu | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Zgubne skutki jazdy po pijanemu

Wypadek po pijanemu

Trzy kolizje drogowe, do których doszło w trakcie minionego weekendu w powiecie bełchatowskim, spowodowali pijani kierowcy.

19 maja na parkingu przy ulicy Hubala w Bełchatowie, zaparkowany peugeot został uszkodzony przez inny samochód, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Po kilku godzinach na innym parkingu, zostało znalezione auto marki Renault, na którego nadwoziu znajdowały się ślady pasujące do sprawcy tej kolizji. Kierowcą renault okazał się 24-letni bełchatowianin, który przyznał się do uszkodzenia peugeota. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie.
Natomiast 20 maja w Trakcie Puszczańskim na terenie gminy Szczerców, opel astra zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 33-letni kierowca ani jego 26-letni pasażer, na szczęście nie odnieśli obrażeń ciała. Także i tym razem kierowca był pod wpływem alkoholu – badanie wykazało 2,1-promila.
Tego samego dnia w Zelowie na ulicy Dzielnej kierujący volkswagenem golfem uderzył w zaparkowanego opla astrę i forda fokusa, następnie otarł się o drzewo i wjechał w ogrodzenie posesji. Sprawcą był 37-letni zelowianin. Miał aż 3,22 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci w czasie tego weekendu zatrzymali aż 17 nietrzeźwych kierowców.