Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Znęcał się nad rodziną | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Znęcał się nad rodziną

Wieści logo policja

Do pięciu lat grozi 63-letniemu bełchatowianinowi podejrzanemu o brutalne znęcanie nad żoną i synem. Podejrzany został objęty zakazem zbliżania do swych ofiar i dozorem policyjnym.

Policjanci bełchatowscy zatrzymali 63-letniego bełchatowianina, który od czerwca ubiegłego roku systematycznie znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną i dorosłym synem. Jak wynika z policyjnych ustaleń, oprawca bił, szarpał, znieważał i poniżał swoich bliskich. Nasilając częstotliwość agresywnych ataków zaczął także grozić swym ofiarom zabójstwem. Zastraszeni długo bali się powiadomić o swej krzywdzie organy ścigania. Informacja pozyskana przez funkcjonariuszy o znęcaniu skutkowała natychmiastowymi działaniami i wszczęciem procedury karnej. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, a materiały dowodowe zebrane przez policyjnych dochodzeniowców zostały przekazane prokuratorowi z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych. Prokurator Rejonowy w Bełchatowie przychylił się do policyjnego wniosku. Bełchatowianinowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
KPP w Bełchatowie