Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
10-latek wpadł pod brony | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

10-latek wpadł pod brony

Wieści logo policja

30- letni mężczyzna podczas wykonywania prac polowych przewoził ciągnikiem swojego 10- letniego syna. W wyniku niefortunnego upadku dziecko wpadło pod brony maszyny polowej. Na miejsce przybyły służby ratunkowe i funkcjonariusze policji. 10- latka z obrażeniami ciała przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Kielcach.

Do zdarzenia doszło 30 września około godziny 16.00 w gminie Ręczno. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30- letni mężczyzna podczas wykonywania prac polowych przewoził swojego 10- letniego syna. W pewnym momencie chłopiec wypadł z ciągnika i wpadł pod brony. Ojciec natychmiast wyciągnął dziecko i wezwał służby ratunkowe. Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Kielcach. Wykonane przez policjantów badanie potwierdziło, że 30- latek był trzeźwy. Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności wypadku.

KP