Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
21. Finał WOŚP | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

21. Finał WOŚP

Wieści WOŚP

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia po raz dwudziesty pierwszy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tego dnia na ulicach całego kraju kwestować będą wolontariusze ze specjalnie oznakowanymi puszkami.

Ten Finał, w znacznej części dedykowany będzie ludziom w podeszłym wieku. Pieniądze zebrane w 21. Finale będą podzielone: połowa na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.
Tego dnia na ulicach będzie obywać się kwesta a w studiu telewizyjnym będzie trwała licytacja złotych serduszek. W wielu miastach wystąpią również artyści.
O godzinie 20.00, tradycyjnie WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w happeningu pt. „Światełko do Nieba”. W tej jednej chwili w całej Polsce ludzie wysyłają w stronę nieba – Dobrych Aniołów, światełka w postaci zapalonej zapałki, świeczki, pochodni czy sztucznych ogni.