Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Bełchatowianin odpowie za posiadanie narkotyków i amunicji | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Bełchatowianin odpowie za posiadanie narkotyków i amunicji

wiesci amunicja

Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 19-latka z marihuaną. W domu miał nielegalnie amunicję bojową, za co grozi do ośmiu lat wiezienia.
24 października 2012 roku o 21.10 patrolujący teren osiedla Dolnośląskiego w Bełchatowie policjanci zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo. Przyczyną okazała się przenoszona przez kontrolowanego w kieszeni dilerka z marihuaną. Przy bełchatowianinie funkcjonariusze znaleźli 1,78 grama narkotyku. Przeszukanie przeprowadzone w mieszkaniu 19-latka doprowadziło natomiast do znalezienia 21 sztuk bojowej amunicji strzeleckiej kalibru 7,62 milimetra z taśmą metalową. Prowadzący dochodzenie policjanci badają pochodzenie nabojów.
Zatrzymany bełchatowianin odpowie karnie za posiadanie narkotyków oraz amunicji bez wymaganego zezwolenia, za co grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Komenda Powiatowa w Bełachatowie