Bezpłatne szkolenia ZUS

Wieści ZUS szkolenie

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia. W Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się szkolenie na temat świadczeń kompensacyjnych dla nauczycieli a w Skierniewicach na temat wdrożenia nowego programu Interaktywny Płatnik Plus.

Szkolenie dla nauczycieli odbędzie się we wtorek, 26 maja br., o godzinie 09:00, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Armii Krajowej 9 (sala nr 224, II piętro).
Na szkoleniu będzie można uzyskać odpowiedzi m.in. na następujące pytania: Czy świadczenie kompensacyjne przysługuje wszystkim osobom zatrudnionym w oświacie? Jeżeli nauczyciel spełnia warunki i chce przejść na takie świadczenie to co powinien zrobić? Jak obliczane jest świadczenie kompensacyjne? Czy można jednocześnie pracować i pobierać świadczenie kompensacyjne? Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 44646 85 14 w godz. 8:00 – 15:00
Z kolei Skierniewicki Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w związku z dużym zainteresowaniem ze strony klientów organizuje dla wszystkich zainteresowanych bezpłatne szkolenie poświęcone nowemu programowi Interaktywny Płatnik Plus (IPP). Szkolenie odbędzie się w środę, 27 maja 2015 roku o godzinie 10:00, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Skierniewicach , Al. Niepodległości 5, sala 116. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu: (46) 832 27 52 od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:00.