Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Grupa Paradyż nadal gra na rzecz WOŚP – zaprasza na aukcje! | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Grupa Paradyż nadal gra na rzecz WOŚP – zaprasza na aukcje!

Wieści - Płytka z autografem M. Możdżonka

Mimo, że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, cała Polska nadal gra na rzecz potrzebujących. Na internetowych aukcjach na rzecz WOŚP trwają zacięte licytacje, z których dochód zasili konto Fundacji. Wśród aukcji Grupy Paradyż pojawiły się nowe przedmioty, które są nie lada gratką dla fanów sportu – płytki z podpisami Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn!

– Najlepsi grają z nami! Anastasi, Bartman, Możdżonek, Winiarski, Kurek czy Ignaczak – te nazwiska dobrze znają nie tylko fani siatkówki. Grupa Paradyż przygotowała na rzecz WOŚP specjalne płytki z autografami Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Białe, oprawione w złotą ramę, ozdobione czerwonym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pysznią się na aukcjach i czekają na nowych właścicieli. W tym roku przygotowaliśmy ponad 150 aukcji, na których oprócz płytek z autografami siatkarzy można znaleźć szklane czerwone serduszka z magnesem, limitowaną edycję 43 płytek z grafiką WOŚP oraz niepowtarzalną płytkę z trzema złoconymi sercami. Zapraszamy do licytacji! – mówi Małgorzata Bąblewska – Nowak, Kierownik Działu Promocji i Reklamy w Grupie Paradyż. Firma co roku aktywnie włącza się w działania na rzecz Fundacji.
http://aukcje.wosp.org.pl