Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Kleszczów: Piknik Charytatywny „POMOC DLA KAMILA” | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Kleszczów: Piknik Charytatywny „POMOC DLA KAMILA”

PLAKAT_KM

Już w najbliższą niedzielę, 17 września 2017 r. Komitet Społeczny Pracowników SOLPARK KLESZCZÓW organizuje Piknik Charytatywny „POMOC DLA KAMILA” dedykowany koledze z pracy, poszkodowanemu w wyniku wypadku komunikacyjnego.

Bawiąc się pomagajmy! Niewiele wysiłku trzeba by pomóc komuś spełnić marzenia o zdrowiu. RAZEM możemy pomnożyć siły i WSPÓLNIE zebrać pieniądze na rehabilitację Kamila, 23-letniego mieszkańca Sulmierzyc, który ucierpiał w poważnym wypadku, podczas którego rozległym urazom uległo jego prawe podudzie, pośladek i okolica lędźwiowa kręgosłupa. Dotychczas przeszedł skomplikowane operacje i nadal przebywa na oddziale ortopedii szpitala im. Kopernika w Łodzi. Czekają go jeszcze kolejne zabiegi oraz intensywna rehabilitacja i fizjoterapia. KAŻDY Z NAS może pomóc! Piknik Charytatywny w SOLPARK-u to jedno z takich działań, które ma pomóc w zebraniu środków finansowych niezbędnych na dalsze leczenie i rehabilitację. Całkowity dochód z imprezy organizatorzy przeznaczają na ten cel. Wśród form wsparcia podczas pikniku i poza nim przewidziane są też: kiermasz, konkursy i licytacje. Osoby chętne mogą przekazywać na nie przedmioty, lub oferować bony czy usługi. W tej sprawie prosimy o kontakt z organizatorami akcji – członkami Komitetu Społecznego Pracowników SOLPARK KLESZCZÓW, pod nr tel. 607 316 297.
Początek godz. 10.00. Miejsce dziedziniec Solpark.