Kleszczów: Piknik rodzinny

Piknik Rodzinny 2017_Plakat

SOLPARK wraz z STOWARZYSZENIEM RATOWNICTWA WODNEGO SOLPARK KLESZCZÓW (RWSK) zaprasza na rodzinny piknik organizowany 11 czerwca 2017 (niedziela). To będzie dzień pełen atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

Piknik rozpocznie się o 10:00 DNIEM OTWARTYM RATOWNICTWA WODNEGO, podczas którego na basenie najmłodsi będą rywalizować o tytuł MAŁEGO RATOWNIKA RWSK!
Na basenie zewnętrznym odbędą się pokazy realistycznych symulacjach akcji ratowniczych w wodzie oraz udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Podczas przygotowanych przez RWSK scenek, będzie można z bliska obserwować przebieg akcji ratowniczych, porównać swoją wiedzę i umiejętności oraz poznać sprzęt stosowany przez profesjonalne służby ratownicze. Nie zabraknie również świetnej zabawy na torze przeszkód Aquatrack.
A dla odważnych organizatorzy przygotowali BEZPŁATNE LEKCJE NURKOWANIA pod okiem profesjonalisty!
O godz. 9:30 na boisku rozpocznie się DZIECIĘCY TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ O PUCHAR SOLPARKU.
W godzinach 10:00 – 18:00 można zobaczyć wystawę STOWARZYSZENIA SYMPATYKÓW POJAZDÓW MILITARNYCH „ROTA”. Na dziedzińcu będzie można podziwiać m.in. samochody UAZ 469B, GAZ69, a także porozmawiać z ludźmi zafascynowanymi techniką militarną oraz jej historią.
Od 14:00 na najmłodszych milusińskich czekają BEZPŁATNE ATRAKCJE na dziedzińcu SOLPARKU: dmuchana zjeżdżalnia, zamek oraz animacje tj.: malowanie buziek, balonowe zoo, bańki mydlane, konkursy i zabawy na świeżym powietrzu.
Kolejną atrakcją będzie FOTOBUDKA, samoobsługowy aparat fotograficzny, który po wykonaniu serii zdjęć od razu je drukuje. Zapewni wszystkim doskonałą zabawę i pamiątkę sprawiając, że ten dzień jeszcze długo po imprezie zostanie w naszej pamięci, wywołując uśmiech na naszych twarzach.
Na koniec tego niesamowitego i emocjonującego dnia zaplanowana jest „grillowa” kolacja do PIEKIELNEGO GRILLA SOLPARKU, który tego dnia wyjątkowo stanie na dziedzińcu.