Konkurs „Firma na medal” 2012

O tytuł „Firmy na medal” w 2012 r., mogą ubiegać się przedsiębiorcy z powiatu bełchatowskiego. Zgłoszenia do konkursu można składać do końca bieżącego roku.

Jest to już VI edycja tego konkursu. Jego celem jest promowanie dobrze zarządzanych pod względem finansowym i organizacyjnym różnych form działalności gospodarczej w następujących kategoriach:
– przedsiębiorcy prowadzący działalność do 2 lat,
– przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 2 lat.
Uczestnikami konkursu mogą być przedsiębiorcy zarejestrowani i działający na terenie powiatu bełchatowskiego. Zgłoszenia należy składać do 31 grudnia 2012 r. na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie internetowej Powiatu Bełchatowskiego (www.powiat-belchatowski.pl).

Ogłoszenie wyników oraz przyznanie nagród planowane jest w lutym 2013 r., podczas uroczystego spotkania noworocznego Starosty Bełchatowskiego z przedsiębiorcami z regionu.

Przypomnijmy, że w V edycji „Firmy na medal” w kategorii: przedsiębiorcy prowadzący działalność do 2 lat – tytuł „Firma na medal” otrzymała Firma „Adamczyk” s.c. (właściciel: Krzysztof Adamczyk), a w kategorii: przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 2 lat – Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie (Prezes Zarządu: Wojciech Gwoździk). Kapituła konkursu przyznała także Nagrodę Specjalną Piekarni „Jazon II” z Dobrzelowa (właściciel Paweł Poryzała).