Łódź: narkotykowa wpadka

narkotyki

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali kobietę, która posiadała znaczne ilości narkotyków. W przeszłości miała już konflikt z prawem.

27 sierpnia 2015 roku policjanci pojawili się przed jedną z posesji w rejonie ulicy Szczecińskiej w Łodzi. Z ich ustaleń wynikało, że zamieszkująca tam kobieta może posiadać znaczne ilości narkotyków. Przypuszczenia stróżów prawa szybko się potwierdziły.
Funkcjonariusze podczas przeszukania posesji zabezpieczyli blisko 1800 gramów marihuany. Właścicielka środków odurzających trzymała narkotyki w rożnych miejscach domu i piwnicy. Policjanci zabezpieczyli również niewielką ilość amfetaminy i wagę do porcjowania narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali 48-latkę, do której należały zakazane środki. Kobieta miała już w przeszłości konflikt z prawem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje odpowiedzialność w wymiarze do 8 lat pozbawienia wolności. Śledczy gromadzą materiał dowodowy mogący wykazać, że kobieta nie tylko posiadała ale również handlowała narkotykami.