„Piękny Świat” Stanisławy Celińskiej

Wieści Stanisława Celińska w Piotrkowie

28 września o godz. 19.00 w MOK-u w Al. 3 Maja 12 w Piotrkowie Tryb., odbędzie się otwarcie Festiwalu Amatorskich Teatrów Dorosłych „Trybuna Teatru”. Gwiazdą festiwalu będzie Stanisława Celińska.

„Piękny świat” – to tytuł recitalu Stanisławy Celińskiej, która wystąpi na otwarciu Festiwalu Amatorskich Teatrów Dorosłych „Trybuna Teatru” 28 września o godz.19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Wybitna aktorka teatralna i filmowa zaprezentuje recital w formie tetrady, składający się z części zatytułowanych: WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ I…PIĘKNY ŚWIAT. Usłyszymy utwory poetyckie najwybitniejszych poetów i kompozytorów: od „Błogosław Panie” Kazimierza Wierzyńskiego po Bułata Okudżawę, Halinę Poświatowską, George`a Gershwina i Fryderyka Chopina, a nawet oryginalne teksty Papuszy.

Recital „Piękny świat” jest opowieścią o kobiecie dzisiejszych czasów, z początku tkwiącej w beznadziei , ale pokonującej przeciwności losu. Optymistyczny wydźwięk spektaklu daje nadzieję na egzystencję w „pięknym świecie” mimo wszystko. Poruszająca, czasem zabawna opowieść o życiu.
Cena biletu 30 zł

www.mok.piotrkow.pl