Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Pijani kierowcy spowodowali kolizje drogowe | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Pijani kierowcy spowodowali kolizje drogowe

Wiesci Pijany kierowca

3 stycznia o godzinie 13:00, na ulicy Legionów miało miejsce zdarzenia drogowe. 49-letni mieszkaniec Tomaszowa, kierując fiatem punto nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył poprzedzającego go nissana, którym kierowała 38-letni kobieta.
Policjanci ustalili stan trzeźwości kierujących pojazdami, kobieta była trzeźwa, natomiast kierującemu punto alkotest wykazał  3, 5  promila.

Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany na ulicy Kolejowej. O godzinie 16:10, policjanci zostali powiadomieni o kolizji drogowej, jak wynikało z informacji kierujący fordem escortem uderzył w płot. 17 – latek który kierował fordem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, po ustaleniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma on w organizmie ponad promil.  Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Maz.