Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Piotrków Tryb.: Wakacje w OEA | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Piotrków Tryb.: Wakacje w OEA

Wieści_wakacje z OEA MOK Piotrków

Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK (ul.Słowackiego 13) zaprasza od 1 lipca 2013r. dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na bezpłatne zajęcia i warsztaty do świetlic artystycznych i OEA.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00. Działalność świetlic artystycznych i OEA udostępnia bezpośredni kontakt z edukacją kulturalną opartą na zajęciach teatralnych, plastycznych, literackich, fotograficznych, tanecznych i związanych z rycerską obyczajowością. Stwarza możliwość poznania i rozwijania zainteresowań i uzdolnień dzieci oraz młodzieży pod opieką wykwalifikowanej kadry Miejskiego Ośrodka Kultury. Ponadto na uczestników czeka wiele atrakcji takich,  jak: zawodowe spektakle teatralne, projekcje filmowe, wycieczki, gry, zabawy, konkursy. Uczestnicy zajęć w świetlicach artystycznych codziennie otrzymają posiłek. Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
Zadanie: OEA „WYCIĄGAMY DZIECI Z BRAMY” platformą integracji międzypokoleniowej, dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.