Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Policjanci odnaleźli wartościową zgubę | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Policjanci odnaleźli wartościową zgubę

Wieści_portfel

Skierniewiccy policjanci na prośbę mężczyzny będącego na granicy Polski w Słubicach udali się w rejon miejscowości Pamiętna, gdzie odnaleźli zgubiony przez niego portfel z dokumentami i pieniędzmi.

12 września 2012 r. około godziny 2:00 w nocy do dyżurnego skierniewickiej komendy Policji zadzwonił mężczyzna informując, że w rejonie Skierniewic zagubił swój portfel z dokumentami i pieniędzmi. Mężczyzna zauważył brak portfela dopiero na granicy Polski w Słubicach. Nie był w stanie podać dokładnego miejsca, dlatego przekazał słuchawkę kierowcy, który go wiózł. Okazało się, że mężczyźni podróż rozpoczęli w Puławach i jadąc przez Mszczonów i Skierniewice starali dojechać do autostrady A-2. Kilka kilometrów przed Skierniewicami zatrzymali się na chwilę w zatoczce autobusowej. Z tego miejsca kierowca widział oświetloną restaurację i stojącą przy niej figurkę kucharza. Poinformował dyżurnego, że tylko w tym miejscu mogło dojść do zagubienia portfela. Dyżurny znając topografię terenu domyślił się, iż chodzi o zajazd w miejscowości Pamiętna. Na miejsce został wysłany patrol, który w jednej z trzech zatoczek autobusowych znajdujących się w pobliżu odnalazł zagubiony portfel. W portfelu oprócz dokumentów było prawie 4 tysiące Euro. Poszkodowany ucieszył się na wieść o odnalezieniu portfela z nietkniętą zawartością. Po południu odebrał swoją zgubę z komendy Policji w Skierniewicach.

http://www.skierniewice.policja.gov.pl/