Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Policjanci zatrzymali czterech sprawców pobicia | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Policjanci zatrzymali czterech sprawców pobicia

Wieści pobicie Łódź

21 września policyjny dozór i poręczenie majątkowe usłyszało czterech sprawców pobicia. Policjanci otrzymali informację, iż 20-letni mieszkaniec Bydgoszczy, który pracował w w gminie Rzeczyca, został pobity przez 4 sprawców.

Jak wynikało z informacji mężczyzna został pobity 10 września, do szpitala zgłosił się 12 września, natomiast o zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni 14 września. Policjanci posiadali bardzo powierzchowne informacje o sprawcach, pokrzywdzony pamiętał że był pobity przez czterech napastników, podejrzani bili go po całym ciele używając do tego niebezpiecznych przedmiotów. Dzielnicowym z Czerniewic wytypowanie sprawców zajęło jeden dzień, szybko namierzyli 17 – 19 – letnich mieszkańców gminy Rzeczyca, a chwilę później zostali zatrzymani dwaj 19 letni mieszkańcy gminy Rawa Mazowiecka. Napastnicy usłyszeli zarzuty pobicia przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, za co grozi do 8 lat więzienia. Sprawcy byli już znani za swoje wcześniejsze czyny. Policjanci z Czerniewic wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

http://www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl/