Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Policjant czujny po służbie | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Policjant czujny po służbie

Wieści Policja Drzewica - chłopak odzyskał skradziony rower

Policjant z Komisariatu Policji w Drzewicy będąc po służbie zatrzymał 16 –latka, który uciekł z placówki wychowawczej i ukradł rower. Właściciel jednośladu odzyskał swoją własność.

12 października br. około godziny 8.45, funkcjonariusz drzewickiego komisariatu policji wyjeżdżając ze swojej posesji zauważył młodego mężczyznę, jadącego rowerem. Wygląd roweru odpowiadał opisowi roweru, który został skradziony dzień wcześniej w rejonie pl. Wolności w Drzewicy.Zachowanie chłopca na tyle wzbudziło podejrzenie policjanta, że postanowił ustalić pochodzenie jednośladu i dane personalne osoby, która nim jechała. Okazało się, że chłopiec, to 16-letni krakowianin, który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ossie, chłopak przyznał, że rower skradł dzień wcześniej właśnie w rejonie pl. Wolności w Drzewicy. W związku z tym nieletniego doprowadzono do Komisariatu Policji w Drzewicy. Po wykonaniu niezbędnych czynności z udziałem 16-latka, rower przekazano prawowitemu właścicielowi, a uciekiniera odwieziono do ośrodka.

asp. Barbara Stępień

na zdjęciu właściciel roweru odbiera swoją własność, fot. materiały Policji

www.opoczno.policja.gov.pl