Premiera InsERT nexo

Wieści Premiera_nexo_w_Łodzi

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, wprowadza do sprzedaży najnowszą linię zintegrowanych ze sobą programów do zarządzania: Subiekt nexo, Rewizor nexo oraz Rachmistrz nexo.

W centrum konferencyjnym Hotelu Andels w Łodzi odbyła się łódzka premiera InsERT nexo.
Oferta produktów firmy InsERT obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz systemy przeznaczone dla działów kadr i płac.
Historia firmy zaczęła się od Subiekta – jednego z pierwszych w Polsce komputerowych systemów obsługi sprzedaży, wykorzystywanego w większości firm rozpoczynających działalność w rodzącej się wolnorynkowej gospodarce. Twórcą Subiekta był założyciel Insertu, Jarosław Szawlis.
Obecnie Subiekt jest częścią linii InsERT nexo.
– Tworząc InsERT nexo, wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenia: miliony kontaktów z klientami, testów, konsultacji z partnerami. W efekcie powstało narzędzie mocno wsłuchane w potrzeby przedsiębiorców, także tych, którzy jeszcze nie wykorzystywali aplikacji biznesowych. InsERT nexo to kolejna szansa dla rozwoju polskich małych i średnich przedsiębiorstw, podobnie jak stworzony przez InsERT ponad 20 lat temu pierwszy Subiekt – dodaje Jarosław Szawlis, prezes InsERT S.A.
W skład najnowszej linii programów do zarządzania wchodzą zintegrowane ze sobą systemy: Subiekt nexo – do obsługi sprzedaży, Rewizor nexo –do obsługi pełnej księgowości, Rachmistrz nexo – do obsługi księgowości uproszczonej.
Systemy z linii InsERT nexo dostępne są również w wersji PRO, rozszerzonej o dodatkowe funkcjonalności. Programy wchodzące w skład pakietu InsERT nexo PRO charakteryzują się większą otwartością i elastycznością niż wersja podstawowa. Umożliwiają zastosowanie specyficznych rozwiązań i dopasowanie ich do ponadstandardowych, indywidualnych wymagań użytkownika. Ponadto InsERT ma w ofercie m.in.: program do sprzedaży mobilnej – mobilny Subiekt, system wspomagający sprzedaż w serwisach aukcyjnych – Sello, system wspomagania decyzji Analityk, a dla firm średniej wielkości – system ERP Navireo.
InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla biznesu. Dotychczas InsERT sprzedał ponad pół miliona licencji, a rozwiązania, które oferuje, były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych plebiscytach i rankingach.