Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Radomsko – wpadli podczas palenia marihuany | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Radomsko – wpadli podczas palenia marihuany

Wiesci marihuana belchatow

4 stycznia 2013 roku , późnym wieczorem policjanci patrolujący ulice Radomska na jednym z parkingów zobaczyli osoby siedzące w samochodzie.
Kiedy mundurowi zaczęli rozmawiać z mężczyznami jeden z nich zaczął się nerwowo zachowywać. Ponadto, zapach wydobywający się z wnętrza auta wskazywał, że palili marihuanę. Po chwili policjanci w tym samochodzie znaleźli dwie torebki z suszem, po zbadaniu testerem okazało się, że jest to marihuana. W związku z powyższym obaj mieszkańcy Radomska w wieku 21 i 24 lata zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W miejscu zamieszkania 21 -latka policjanci znaleźli 4 krzaki konopi. Początkowo w tę uprawę była wplątana babcia młodzieńca, która najpierw twierdziła, że to ona dbała o te rośliny, po czym zmieniała zdanie. 5 stycznia obaj mężczyźni zostali przesłuchani przez policjantów. Młodszy z zatrzymanych usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz uprawy konopi. Natomiast jego kolega usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i udzielania ich innej osobie. Za takie zachowanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KWP w Łodzi