Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Sesja zdjęciowa w IKEA Łódź | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Sesja zdjęciowa w IKEA Łódź

Wieści Zdjęcie rodzinne IKEA

W dniach 10-13 września IKEA Łódź zaprasza na bezpłatną, rodzinną i zaskakującą sesję fotograficzną, która realizowana będzie na terenie Portu Łódź, w godz. 11.00-19.00. Wszyscy, którzy wezmą w niej udział otrzymają kupon rabatowy na ramkę zdjęciową oraz na rodzinny zestaw klopsików szwedzkich.
Akcja „Zdjęcie rodzinne” to doskonały sposób na uśmiech i zabawę w gronie najbliższych. Akcja realizowana jest przez IKEA Łódź od wtorku do piątku, w godzinach 11.00-19.00. Każda rodzina, która w tym czasie przyjdzie do Portu Łódź i zajrzy do rozstawionego tam namiotu IKEA, będzie mogła wziąć udział w niecodziennej sesji zdjęciowej.
– Niegrzecznie jest robić głupie miny, ale nie do rodzinnego zdjęcia. W myśl tego hasła, zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Im śmieszniejsze będą Wasze miny, tym lepiej. Te wesołe i uśmiechnięte nagrodzimy kuponami rabatowymi na ramki, a także kuponami na zestawy klopsików szwedzkich, czyli prawdziwą rodzinną ucztę. U nas z rodziną dobrze wychodzi się nie tylko na zdjęciu” – powiedziała Dagmara Kapitułka-Wojdak, Marketing Manager IKEA Łódź.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.IKEA.pl/lodz

Źródło i foto IKEA Łódź