SZKOŁA MARZEŃ!!! Łódzka Szkoła Mody-Kosmetologii-Fryzjerstwa „anagra”

Łódzka Szkoła Mody-Kosmetologii-Fryzjerstwa ''ANAGRA"

Myślałeś o przyszłości – jesteś gimnazjalistą, którego czeka najważniejszy w życiu wybór – ta decyzja, która spowoduje i zdecyduje o kształcie Waszego życia. A może jesteś już po szkole średniej i nie wiesz co dalej robić ze swoim wykształceniem, albo ze swoimi marzeniami i pragnieniami.
To właśnie dla Ciebie Łódzka Szkoła Mody-Kosmetologii-Fryzjerstwa ” A N A G R A” z siedzibą przy ul. Łanowej 4 w Łodzi przygotowała NAJLEPSZĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ SZKOŁY według Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Międzynarodowych Targów Łódzkich czyli Technikum Fryzjerskie i Kosmetyczne, Liceum Kosmetyczne i Fryzjerskie, Policealna Szkoła Kosmetyczna i Fryzjerska oraz kursy kwalifikacyjne przygotowujące do zdobycia kwalifikacji zawodowych w zawodzie: Technik Usług Kosmetycznych i Technik Usług Fryzjerskich.

Łódzka Szkoła Mody-Kosmetologii-Fryzjerstwa ''ANAGRA"

Łódzka Szkoła Mody-Kosmetologii-Fryzjerstwa ”ANAGRA”


Na pewno zastanawiasz się, dlaczego właśnie ta szkoła, te zawody – czyli stylista fryzjerstwa, kosmetyczka czy wizażystka – zawody wybrane do pierwszej dziesiątki najbardziej pożądanych zawodów przyszłości i dające pewną pracę po skończeniu szkoły. Szkoła daje Ci możliwość wybrania specjalizacji i kształcenia się w tym co najbardziej interesujące dla Ciebie czyli Stylizacja Fryzur, Kreowanie wizerunku czy chociażby wizaż. Współpracuje też z szerokim gronem stałych klientów szkoły już na samym początku kształcenia – co daje niesamowite praktyczne umiejętności niezbędne w dalszej drodze zawodowe: pewny przyszły zawód – daje pełną satysfakcję, a także innowacyjne projekty wspomagające przygotowanie do zawodu. Poza tym w szkole panuje kreatywna, elastyczna i otwarta na ucznia wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która uczestniczy w licznych doszkalających kursach zawodowych – wykraczających poza ministerialny program, a także w dużych imprezach poprzez systematyczny aktywny udział w FashionWeek, Targach Edukacyjnych oraz Targach branżowych To tutaj zwariowana zabawa połączona ze skuteczną nauką zawodu umożliwia zdobycie zawodu oraz EUROPASS – suplement do dyplomu umożliwiający pracę w całej Unii Europejskiej. Zostało powołane także Kolegium Mody – czyli najlepsi z najlepszych – elitarne grono stylistów i wizażystów do którego może być przyjęty każdy kto fascynuje się modą.
Wieści nowa anagra lodzka

Wieści nowa anagra lodzka


Jako jedna z nielicznych szkół w Polsce kształci w systemie modułowym, prowadzi program pomocy uczniowskiej, innowacyjne projekty wspomagające wzrost umiejętności ogólnokształcących oraz zawodowych. Należy pamiętać, że placówka pamięta o tych najlepszych i sponsoruje dla nich stypendium naukowe: zarówno dla najlepszych uczniów z przedmiotów ogólnych, a także zawodowych. To wszystko powoduje, że absolwenci mają pewną pracę, aby to bardziej wesprzeć prowadzi także Akademię Absolwentów i na początku kariery każdego absolwenta jest razem z nim. Chociaż część z nich także zaczyna własną działalność gospodarczą – do czego są doskonale przygotowywani na zajęciach.

Tutaj można zdobyć wykształcenie ogólnokształcące potwierdzone zdaną maturą przy jednoczesnych zdobytym dyplomie zawodowym – przy czym należy podkreślić, że szkoła ma najlepsze wyniki w kraju jeżeli chodzi o egzaminy zawodowe. Plocówka pamięta o indywidualistach i kształci tak, aby pomóc w poszukiwaniu siebie, w budowaniu przyszłości i specialnego, efektywnego podejście do ucznia.
Dlatego jeżeli stoisz przed wyborem życiowym przyszłej szkoły – a interesujesz się modą, wizażem, fryzjerstwem, stylizowaniem, kreowaniem wizerunku, kosmetyką czy po prostu upiększaniem – ta szkoła jest dla Ciebie!

nowa anagra lodzka

nowa anagra lodzka