Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Tragedia na drodze – dziecko zginęło w wypadku | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Tragedia na drodze – dziecko zginęło w wypadku

Wieści policja

10-letnia bełchatowianka zginęła w wypadku drogowym. Dziewczynka wjechała na rolkach pod przejeżdżający ciągnik siodłowy. Policja bada w dochodzeniu przyczynę tragedii.

7 października 2013 roku o 15.47, w Bełchatowie na ulicy Wyszyńskiego, w rejonie skrzyżowania z ulicą Paderewskiego, 10-letnia bełchatowianka poruszająca się na rolkach została śmiertelnie potrącona przez ciągnik siodłowy marki MAN z naczepą. Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziecko jadące na rolkach wjechało pod koła przejeżdżającego już po przejściu tira. Kierujący manem 57-letni mieszkaniec Knurowa był trzeźwy. Policjanci na miejscu zdarzenia w trakcie oględzin zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, które pomogą w odtworzeniu okoliczności drogowej tragedii oraz ustaleniu jej przyczyny i sprawcy.
KPP w Bełchatowie