Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Tragicznie zakończona sprzeczka | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Tragicznie zakończona sprzeczka

W trakcie libacji alkoholowej w Radomsku 31 -letnia kobieta została kilka razy ugodzona nożem przez swojego przyjaciela.

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło w nocy z 7 na 8 października w jednym z domów przy ulicy Kolejowej w Radomsku. Jeszcze przed północą, do tego mieszkania zostali skierowani policjanci z patrolówki, ponieważ otrzymali zgłoszenie, że jest tam awantura. Kilka minut później pod wskazanym adresem zastali ranną kobietę, której natychmiast udzielili pomocy. 31- latka z kilkoma ranami kutymi brzucha została zabrana do radomszczańskiego szpitala. Według wstępnej oceny lekarzy jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo. Kobieta miała 2,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci po kilku minutach zatrzymali prawdopodobnego sprawcę tego zdarzenia, jest nim 41 -letni znajomy pokrzywdzonej. Mężczyzna ten został osadzony w policyjnym areszcie. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Jak się okazało, zarówno pokrzywdzona jak i sprawca uczestniczyli w imprezie suto zakrapianej alkoholem i w pewnym momencie doszło pomiędzy nimi tragicznie zakończonej sprzeczki. Prokurator nadzorujący sprawę po zapoznaniu się z materiałami podejmie decyzję co do kwalifikacji prawnej czynu.

www.radomsko.policja.gov.pl