Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Trzy ofiary śmiertelne w wypadku pod Piotrkowem Trybunalskim | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Trzy ofiary śmiertelne w wypadku pod Piotrkowem Trybunalskim

Wieści policja

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 7 maja 2013 roku około godziny 20:00 na obwodnicy Zalewu Cieszanowickiego pomiędzy miejscowościami Mierzyn i Trzepnica w powiecie piotrkowskim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem honda civic prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zdarzenia z fiatem punto. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń podróżujący hondą trzej mężczyźni w wieku 19, 22 i 25 lat ponieśli śmierć. O życie walczy jadąca z nimi 26-letnia kobieta. Obrażeń doznała również 27-letnia kierująca fiatem, która trafiła do piotrkowskiego szpitala. Droga w tym miejscu był przez kilka godzin całkowicie zablokowana.
KWP Łódź