Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Wolborzanka najszybszą Europejką | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Wolborzanka najszybszą Europejką

Wieści Agnieszka Ciołek-Mierzejewska

W pierwszym tegorocznym starcie w crossie IAAF w Diekirch w Luksemburgu 4 pozycję wywalczyła wolborzanka Agnieszka Ciołek-Mierzejewska reprezentująca AZS AWF Wrocław.

Dystans 5350 m w mroźnych warunkach atmosferycznych i całej trasie pokrytej śniegiem Agnieszka pokonała w 20 min. 10 s. Tym samym okazała się najszybszą ze startujących w biegu Europejek, ulegając tylko dwóm reprezentantkom z Etiopii i Marokance.
„Wraz z trenerem idziemy chyba w dobrym kierunku, skoro po długiej podróży samochodem i ciężkim obozie w Szklarskiej Porębie mogłam nawiązać walkę z najlepszymi zawodniczkami. Zmęczenie odczułam szczególnie w końcowej fazie trasy (…).
Najważniejsza jest jednak forma na marcowe mistrzostwa świata” – powiedziała PAP Ciołek-Mierzejewska. (źródło sport.wp.pl)
Agnieszka aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych (10 marca w Bydgoszczy) na których będzie walczyła o zakwalifikowanie się na wspomniane Mistrzostwa Świata. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

źródło: www.wolborz.umg.pl