Wrześniowe warsztaty dla najmłodszych w IKEA Łódź

IKEA Łódź_Warsztaty Gotowi do szkoły

Wraz z początkiem roku szkolnego w IKEA Łódź startuje cykl warsztatów dla dzieci, którego tematem przewodnim będą szkolne gadżety. Podczas najbliższych czterech weekendów, maluchy wspólnie z animatorami prowadzącymi zajęcia, przygotują lub ozdobią przedmioty, które przydają im się każdego dnia w szkole.
Wakacje dobiegły końca i dzieci wróciły do nauki. Codzienna wyprawa do szkoły to nie lada wyzwanie zarówno dla malucha, jak i rodzica. Lista obowiązków pojawiających się wraz z początkiem roku szkolnego jest nie mała. IKEA Łódź chcąc wesprzeć rodziców w przygotowaniu malucha do przyjęcia roli ucznia, organizuje warsztaty podczas, których dzieci wykonają lub ozdobią szkolne gadżety.
6 – 7 września
Pudełko na drugie śniadanie
Podczas pierwszych warsztatów ozdobimy szkolne pudełka na drugie śniadanie kolorowymi naklejkami. Dzięki nim będą widoczne z daleka i nie pozwolą o sobie zapomnieć podczas porannych przygotowań.

13 – 14 września
Filcowe przywieszki do kluczy
Tym razem przygotujemy filcowe i materiałowe przywieszki, dzięki którym łatwo będzie znaleźć klucze w plecaku czy szkolnej torbie, a trudniej zgubić podczas szkolnych przerw.

20 – 21 września
Przeorganizer
W trakcie tych warsztatów dzieci wykonają razem z nami ramki, w których będą mogły zapisać swoje codzienne obowiązki lub szkolny plan lekcji. To doskonały gadżet, dzięki któremu nie zapomną o odrobieniu pracy domowej czy zabraniu przyborów na zajęcia plastyczne.

27 – 28 września
Kubek na pastę i szczoteczkę
Podczas ostatnich warsztatów dzieci ozdobią swoje łazienkowe kubeczki. Kolorowe, będą znacznie bardziej zachęcać do regularnego mycia ząbków.

Wszystkie warsztaty odbywać się będą w soboty i niedziele, w godzinach 12.00 – 18.00 pod czujnym okiem animatorów. Na zajęcia zapraszamy do Restauracji IKEA Łódź.

Źródło i foto: Ikea Łódź