Zapraszamy na wernisaż wystawy zdjęć Jacka Wolanda „Z wodą w tle”

Wiesci wernisaz Woland

Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza serdecznie na wernisaż kolejnej wystawy z cyklu „Spotkania z Fotografią” zatytułowanej „Z wodą w tle”. Tym razem – w piątek, 4 stycznia 2013 r. – zaprezentowane zostaną prace członka Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery p. Jacka Wolanda. Wernisaż wystawy odbędzie się w Galerii „Słonecznej” Uczelni przy ul. Słonecznej 1. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny.

Wernisaż rozpocznie ekspozycję wystawy w dniach 4.01 – 24.01.2013 r. Na wystawę zapraszają Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne „Cztery” i Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie Trybunalskim.

 Jacek Woland (ur. 1975 r.). urodził się i mieszka w Tomaszowie Mazowieckim. Od około piętnastu lat jest związany z fotografią. Najczęściej fotografuje architekturę. Stara się pokazać miejsca, które lata swojej świetności mają dawno już za sobą. Jak mówi, ruiny pociągają go najbardziej, ale chętnie fotografuje również zamki, militaria i „industrial”. Jest członkiem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego „Fcztery”.