Zawalcz o grant na eko projekt w powiecie tomaszowskim

ENERIS_Program_Grantowy_infografika

Właśnie wystartowała I edycja Programu Grantowego ENERIS „Pomysły chroniące środowisko”, który wspiera lokalnych działaczy, aktywistów i pasjonatów ochrony środowiska – wszystkich, którzy mają ekopomysły i chcieliby je urzeczywistnić. Najciekawszy projekt zgłoszony w powiecie tomaszowskim otrzyma 5 tysięcy złotych na jego realizację.

Chcesz zmieniać świat wokół siebie na piękniejszy, aktywnie promować idee ochrony i poszanowania środowiska, dbać o ekologię i estetykę przestrzeni miejskiej w Twojej okolicy? Zgłoś propozycję eko projektu do pierwszej edycji Programu Grantowego ENERIS i wygraj 5 tysięcy złotych na jego realizację. Ile lokalnych potrzeb tyle pomysłów, na które czeka ENERIS Surowce – największa, polska marka na rynku ochrony środowiska.
Konkurs kierowany jest przede wszystkim do szkół, klubów, instytucji i organizacji społecznych, a wyniki poznamy już pod koniec czerwca br. Granty przyznawane będą przez firmę ENERIS Surowce S.A. na działania takie jak: programy edukacyjne skierowane do członków społeczności lokalnej z zakresu ekologii i ochrony środowiska, tworzenie zielonej infrastruktury miejskiej (np.: ogródków przyszkolnych, klombów osiedlowych, sadzenia drzew, budowania zielonych murów z roślin itp.), poprawę estetyki przestrzeni miejskiej, ochronę ekosystemów oraz ich rozwój (np.: zakładanie miejskich pasiek, domów dla owadów itp.), szeroko rozumianą poprawę jakości życia w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju i ekologii.
Program Grantowy ENERIS ruszył już 14 kwietnia. Zgłoszenia projektów przyjmowane będą do 18 maja br. wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie www.grupa-eneris.pl/ProgramGrantowy.